Jaký kondenzační kotel si vybrat do domácnosti

Jaký kondenzační kotel si vybrat?

Jaký kondenzační kotel si vybrat? O tom, proč si vybrat kondenzační kotel, jsme si už napsali v předchozím článku. V tomto článku si vysvětlíme hlavní rozdíly mezi modelovými řadami a jejich funkcionalitou. Povíme si o výhodách, kvalitě komponentů a hoření v kondenzačním kotli ATTACK. Každá z našich modelových řad má odlišné vlastnosti a je vhodná pro rozdílné typy domácnosti nebo objektů.

KONDENZAČNÍ KOTEL attack codensing KT 20, 28

Vytápění s možností ohřevu teplé vody v externím zásobníku
Modulace výkonu až 1:10

Aky kondenzacny kotol si vybrat-vnorenyzasobnik

Tato řada má dva typy kotlů s mírným rozdílem rozsahu výkonu. K dispozici je až 33 kW verze KT 28.
Tyto kotle jsou vhodně především do rodinných domů a nabízejí vytápění s možností ohřevu TUV (teplé užitkové vody) v externím zásobníku, který lze dokoupit ke kotli. Verze KT 20, 28 dokáže zabezpečovat ohřev zásobníku TUV (teplé užitkové vody) o objemu až 200 l. Kotle jsou vhodné tam, kde je potřebný větší odběr vody. Více koupelen v domácnosti nebo při více členné rodině.

KONDENZAČNÍ KOTEL attack codensing kST 24

Vytápění a ohřev teplé vody (TUV) průtokovým způsobem
Modulace výkonu až 1:10

Aky kondenzacny kotol si vybrat

Tato řada je vhodná rovněž do rodinných domů a nabízí vytápění a ohřevu vody TUV (teplé užitkové vody) průtokovým způsobem, což znamená že ohřev probíhá v reálném čase kdy voda proudí přes výměník kotle, který vodu zahřívá a je okamžitě k dispozici. Proto využití tohoto modelu je hlavně pro menší domy nebo bytové jednotky.

Modelové řady ATTACK Condensing KT 20, 28 a KST mají inteligentní spalovací systém (I.C.S) a vysoký poměr modulace výkonu až do 1:10.

KONDENZAČNÍ KOTEL attack codensing KZT 25, 35

Vytápění a ohřev teplé vody v zabudovaném nerezovém zásobníku
Modulace výkonu až 1:10

Aky kondenzacny kotol si vybrat-vnorenyzasobnik

S touto modelovou řadou lze vytopit nejen rodinný dům ale i menší provoz jako například (Restauraci, menší firmu, potraviny a pod.). ) Kromě toho kotel nabízí ohřev TUV (teplé užitkové vody) v zabudovaném nerezovém zásobníku o objemu 60l ve kterém je okamžitě k dispozici dostatečné množství teplé vody.

Model KZT je vybaven funkcí PLUS, která zvyšuje výkon ohřevu TUV v zásobníku pro dosažení co nejvyššího komfortu. Kotel disponuje vysokým poměrem modulace výkonu až do 1:10.

KONDENZAČNÍ KOTEL attack codensing KT 48 pro vysoký výkon

Vytápění s možností ohřevu teplé vody v externím zásobníku
Modulace výkonu až 1:10

Aky kondenzacny kotol si vybrat-vnorenyzasobnik

Nejvyšší modelovou řadu kterou nabízíme je vhodná zejména pro provozy a velké objekty. Modelová řada disponuje vysokým poměrem modulace výkonu až do 1:10 a hlavně vysokým výkonem.

Zapojení více kotlů
Všechny naše kotle lze pospojovat do kaskády až 4 kotlů. Takto lze dosáhnout vysokého výkonu celé kaskády, která násobí výkon každého přidaného kotle. Velká výhoda je v zabezpečení plynulého chodu v případě poruchy jednoho zařízení.

Condensing-kt-kaskada-zapojenie

Věříme, že jsme Vám pomohli se zorientovat v dané problematice. Připravujeme pro vás další článek z oblasti vytápění a výběru správného zařízení a jeho příslušenství. Nenechte si ujít další článek, přihlaste se k odběru novinek.