Hlavním cílem a filozofií společnosti ATTACK , s.r.o. je vyvíjet špičkové výrobky s nejvyšší kvalitou, funkčností a designem, které dosahují nejvyšší účinnost spalování s ohledem na životní prostředí při zachování příznivé ceny.

Vážený zákazníku,

výrobek ATTACK je vyroben nejmodernějšími výrobními technologiemi, kterými disponujeme. Jako největší slovenský výrobce, který exportuje do 49 zemí světa, si plně uvědomujeme, že každý výrobní proces se promítá do životnosti tohoto výrobku a samozřejmě Vaší spokojenosti. Proto používáme jenom to nejlepší od speciálního kotlového plechu přes přesné dělení materiálu laserem, až po to nejdůležitější – vodotěsné spoje, které provádíme výhradně roboticky v přesných přípravcích, čímž eliminujeme lidský faktor.

Všechny výrobky ATTACK jsou kvalitní prémiové produkty vyrobené nejmodernější technologií na základě nejnovějšího výzkumu. Výrobky mají certifikáty kvality od renomovaných zkušeben a splňují podmínky na přidělení státní dotace. Jsem přesvědčen, že s našim výrobkem budete nadmíru spokojeni a bude Vám sloužit mnoho let.

Rudolf Bakala, generální ředitel ATTACK, s.r.o.