Prislusenstvi pro kotle

Příslušenství pro kotel

Máte nedostatečný odtah spalin z komína? Chtěli byste zvýšit účinnost kotle? Příslušenství pro kotle dokáže dopomoci kotli ke snížení spotřeby paliva, vytápět ekologičtěji prodloužit životnost kotle nebo zvýšit komfort vytápění. Při zakoupení akumulační nádrže a směšovacího zařízení OVENTROP poskytujeme prodlouženou záruku.

Příslušenství pro kotle

Zakoupením příslušenství můžete výrazně pomoci svému kotli. Zvýšení účinnosti, snížení spotřeby paliva, snížení množství dehtu a kyselin, prodloužit životnost to vše se dá dosáhnout s příslušenstvím.

Prislusenstvi pro kotle

Akumulační nádrž – Dokáže uskladnit velké množství vody. Máme až 4 různé druhy akumulačních nádrži s možností připojení na solární panel nebo tepelné čerpadlo. Výhodou akumulační nádrže je naakumulování nadbytečné energie z topného tělesa a následně využití podle potřeby.
Objem nádrží je od 204 do 4940 litrů. Kotli dokáže zvýšit účinnost, snížit spotřebu a tak učinit vytápění ekologičtějším. Akumulační nádrž prodlužuje živnotnost i záruku na kotlové těleso.

akumulacna nadrz

Zásobníky pro tepelná čerpadla – Stacionární zásobníky s velkoplošným výměníkem vhodný pro připojení k tepelným čerpadlům a dalším nízkoteplotním zdrojům nebo ke solárním systémům a kotlům.

Nástěnná fancoil jednotka – s výkony od 1,8 – 10,8 kW zajistí komfortní teplotu nejen v létě ale iv zimě. Jednotka poskytuje efektivní proudění vzduchu při vysokém výkonu a tichém provozu díky správnému umístění motoru ventilátoru.

Fancoil nastenny prislusenstvo ATTACK

Kazetová fancoil jednotka – s výkony od 2 – 24 kW zajistí komfortní teplotu nejen v létě ale iv zimě. Kazetová fancoil jednotka je vhodná právě pro větší místnosti, které potřebují silnou cirkulaci vzduchu.

Fancoil kazetovy prislusenstvo ATTACK

Zásobník pelet se spirálovým podavačem – Vhodný pro kombinované a peletové kotle na uskladnění paliva. Objem zásobníku je až 500 l. Spirálový podavač na pelety je nutné přikoupit k peletovému nebo kombinovanému kotli pro správnou kompatibilitu s našimi zařízeními.

Prislusenstvi pro kotle zasobnik

Směšovací zařízení OVENTROP –Konstrukčně jednoduché, ale o to významnější pro váš kotel a vaši peněženku. Zařízení slouží jako prevence proti poškození stěn kotle. Pomocí termostatu se udržuje teplota vratné topné vody nad 65 ° C, a tak nedochází k nízkoteplotní korozi, která poškozuje stěny kotle.
Pokud při instalace vašeho nového kotle použijete směšovací zařízení Oventrop, spolu s akumulační nádrží odměníme vás prodlouženou záruční dobou na kotlové těleso o 1 rok.

Prislusenstvi pro kotle oventrop

Přídavný odtah spalin PV150 – Pokud máte problém s nedostatečným odtahem spalin do komína, přídavný odtah spalin je to správné vyřešení problému. Zařízení prospěje i k delší životnosti kotle, protože bude pracovat se správným výkonem. Účinek přídavného odtahu spalin zaznamenáte již při otevírání přikládacích dvířek. Tehdy se zmenší tah komína a kouř tak neuniká do kotelny.

Prislusenstvi pro kotle odtah spalin

Peletový hořák a přestavbová sada – Chtěli byste změnit dřevosplyňovací kotel na kombinovaný? Hořák s přestavbovou sadou nabízí možnost vytápět dřevem i peletami. Přestavět lze modely DPX a SLX. Součástí přestavbové sady jsou dvířka pro hořák, pantografový set, který drží hořák ATTACK PELLET BURNER Automatic.

Prestavbova sada_attack_kotle

Přímo ohřívaný zásobník – Přímo ohřívané zásobníky teplé užitkové vody ATTACK PZO PLUS využijete v případě, pokud potřebujete samostatný ohřívač nezávislý od vytápění a nemáte k dispozici elektrickou energii.Voda se postupně ohřívá teplem ze spalování plynu, které proudí přes dno nádrže a přes spalinovou trubici.

Priamo ohrievane zasobniky