Podpora sportu a kultury

Společnost ATTACK, s.r.o. kromě své činnosti, zaměřené na výrobu tepelné techniky, dlouhodobě aktivně přispívá k rozvoji sportu na Slovensku. Jsme hrdí, že můžeme pomáhat sportovcům ve svém okolí: při výchově nadějných reprezentantů, rozvoji jejich talentu a při dosahování vynikajících výkonů. Pod značkou ATTACK už soutěžilo množství úspěšných sportovců z různých sportovních odvětví. Mezi ty nejúspěšnější patří sportovní týmy ve fotbale, hokeji či hokejbale. Za svou angažovanost získala společnost i ocenění za přínos k rozvoji města Vrútky a jeho vzornou reprezentaci.

Sportovní sponzoring – Běh do vrchu

Podporuje sportovce v trailovém běhu. Běžci Marek Litvaj a Martin Pavlík se úspěšně zúčastnili už mnoha závodů. Běžecká sezóna 2018 se pomalu blíží ke konci a my tak můžeme konstatovat, že byla úspěšná. Naši závodníci reprezentovali barvy ATTACK na závodech v běhu do vrchu Běh na Poludňový Grúň a v Běhu na Chatu pod Chlebom, kde stupínky vítězů zaznamenal běžec Marek Litvaj. Běžci se také zúčastnili běhů na delší tratě, jako například: Tatranská Šelma, Malokarpatská vertikála, Podnitranská stovka a Běh na Chopok.

Sportovní sponzoring – Fotbalový klub FC ATTACK Vrútky

Jsme rádi, že můžeme podporovat fotbalový klub FC ATTACK Vrútky, který působí na sportovní scéně už více než 100 let. Společnost ATTACK, s.r.o. je generálním sponzorem tohoto klubu. Během této dlouhé historie let zaznamenal klub hodně skvělých výsledků a vychoval velké množství skvělých fotbalistů, přičemž roky patřil mezi nejlepší mužstva na Slovensku, když hrál 1. ligu. FC ATTACK Vrútky reprezentují muži v I. třídě Turčianského fotbalového svazu, mládežnické celky: starší dorost (III. Liga), mladší dorost (I. třída), starší žáci (II. Liga), mladší žáci U13 (II. Liga), mladší žáci U12 (okresní soutěž) a rovněž mužstva přípravek U11 a U10 (okresní soutěž) a předpřípravka.

U příležitosti 100. výročí vzniku Československa se konal turnaj žáků, na kterém si změřili síly 4 týmy. Mezi nimi nechyběli ani zástupci FC ATTACK Vrútky. V rámci turnaje se konaly různé soutěže a vyhodnocovali se i nejlepší hráči turnaje.

Reportáž z turnaje si můžete prohlédnout zde.

Športový sponzoring – Sportovní sponzoring – Hokejbalový klub Kometa Vrútky

Podporujeme také hokejbalisty z Hokejbalového týmu HbK Kometa Vrútky, jehož počátky sahají až do roku 1987. Rychle postoupil do 1. okresní ligy a následně až do II. Slovenské národní Hokejbalové ligy. Klub za svou bohatou historii vychoval mnoho talentovaných hráčů a stal se obrovskou zásobárnou reprezentantů pro výběry SR v hokejbale. Během své působnosti klub dosáhl vynikající umístění, jako např .: mistři Slovenska do 20 let, vicemistři Evropy do 18 let, vicemistři světa, mistři světa do 20 let, mistr SR (U18, U16, U14), vítěz extraligy (U19, U16) .Tímy HbK Kometa Vrútky patří k nejúspěšnějším sportovním kolektivům města Vrútky, ale i regionu Turca. Jsme rádi, že společnost ATTACK, s.r.o. může stát za takovým úspěšným příběhem a je jeho součástí.
V sezóně 2017/2018 dosáhli muži HbK Kometa Vrútky velký úspěch – stali se mistry Slovenska ve slovenské hokejbalové extralize. Srdečne blahopřejeme.

Sportovní sponzoring – Podpora hasičských sborů

Dobrovolné hasičské zbory v obciach, ktoré podporujeme majú v dlhú históriu a zohrávaju dôležitú úlohu v ochrane obyvateľstva. Dobrovoľní hasiči taktiež pomáhajú pri odstraňovaní rôznych následkov prírodných katastrof ako sú povodne (odčerpávanie vody z pivníc a komunikácií) čistenie priepustí a potrubí, zmierňovanie snehových kalamít (ľadové bariéry). Sme hrdý nato že vykonávaju toto dôležité poslanie a spoločnosť ATTACK im môže pomocť zakúpením kvalitnej a modernej techniky. Dobrovolné hasičské sbory v obcích, které podporujeme mají dlouhou historii a hrají důležitou roli v ochraně obyvatelstva. Dobrovolní hasiči také pomáhají při odstraňování různých následků přírodních katastrof jako jsou povodně (odčerpávání vody ze sklepů a komunikací) čištění propustí a potrubí, zmírňování sněhových kalamit (ledové bariéry). Jsme hrdí nato že vykonávají toto důležité poslání a společnost ATTACK jim může pomoci zakoupením kvalitní a moderní techniky.