Tepelné čerpadlo s mobilní aplikací

tepelne cerpadlo s mobilnou aplikaciou attack heating

Dopřejte si komfort s tepelným čerpadlem

Při vývoji tepelných čerpadel, která se stala moderním zdrojem vytápění a chladu, se snažíme přinést zákazníkům kromě kvality také komfort. Komfort není jen o pohodlnosti, ale umožňuje efektivněji využívat čas, který můžete trávit více s rodinou nebo koníčky.

Tepelné čerpadlo s mobilní aplikací ATTACK Heating

Mobilní aplikace poskytuje dokonalé ovládání tepelného čerpadla z jakéhokoli místa, kde je možnost připojení na internet. Nabízí spoustu zajímavých funkcí jako: ovládání topných zón, nastavení TÚV, nočního režimu, anti-legionella a dalších skvělých nastavení.

Nová verze 1.5.0

ATTACK Heating s verzí 1.5.0 přichází s inovativními funkcemi: Plánovač události, notifikace, nový intuitivní design a zrychlení odezvy.
S plánovačem událostí lze nastavit požadovanou teplotu vytápění/chlazení nebo ohřev teplé vody dopředu v kterýkoli den a čas. Přidané notifikace oznamují kdy je tepelné čerpadlo bez připojení na internet nebo bez elektrické energie. Také oznamují důležitá chybová hlášení, která můžete ihned konzultovat se svým servisním partnerem.

Plánovač události

Naplánovat vytápění nebo chlazení ušetří čas a nikdy nezapomene nastavit požadované teploty v různých časech. Můžete vytvořit libovolný počet plánů, například pro roční období.
Nastavit vytápění/chlazení nebo ohřevu TÚV je možné v nastaveních aplikace: Zóna 1 a TÚV Nastavení. Při vytváření plánu můžete zvolit libovolné období a čas. Programy časování fungují výhradně v režimech auto/chlazení pro ÚT systém nebo auto/tuv pro ohřev akumulační nádrže. Nezapomeňte přepnout tepelné čerpadlo do zmíněných režimů. Po skončení časového plánu se vratí původně nastavená teplota, která byla nastavena pro ÚT nebo TÚV.

Notifikace

Dostavení upozornění poskytuje dokonalý přehled o stavu tepelného čerpadla. V notifikacích lze upozornit na chyby sítě. Když tepelné čerpadlo přejde do režimu offline znamená to, že tepelné čerpadlo ztratilo kontakt s internetovým připojením nebo je bez elektrické energie.
Chyby tepelného čerpadla souvisí přímo s fungováním tepelného čerpadla. Signalizují, že některé funkce tepelného čerpadla nepracují správně. V tomto případě kontaktujte svého servisního partnera.

tepelne cerpadlo s mobilnou aplikaciou notifikacie attack heating1

Vyzkoušejte demo účet

Po stažení aplikace stačí při přihlášení zvolit „Vyzkoušet demo“. Demo účet simuluje reálné akce tepelného čerpadla. Můžete si tak prohlédnout a vyzkoušet všechna nastavení, parametry a funkce tepelného čerpadla ATTACK. Mobilní aplikaci ATTACK Heating si můžete zdarma stáhnout na Google play nebo Appstore.

ATTACK heating - Google play
ATTACK heating - Apple store
Tepelne cerpadlo s mobilnou aplikaciou demo ucet

Věříme, že jsme Vám pomohli se zorientovat v dané problematice. Připravujeme pro Vás další článek z oblasti vytápění a výběru správného zařízení a jeho příslušenství. Nenechte si ujít další článek, přihlaste se k odběru novinek.