Topeni

Vytápění s námi

Naučíme vás jak získat větší přehled a vyznat se více v tématech o vytápění. Přineseme vám jasnější a detailnější pohled na výrobky a jejich fungování s ostatními systémy ve vytápění. Způsob vytápění, připojení a aktuální témata se dozvíte v této sekci.

Výměna starého kotle

Každý rok přinášíme s našimi produkty na trh inovativnost. Moderní vytápění přináší velký komfort a ekologičtější spalování. Buďte změnou, kterou sami chcete vidět. Výměnou získáte:

  • Snížení nákladů na topení až o 25%
  • Vysoký komfort spojený s možností připojení na internet
  • Ekologičtější spalování
  • Vysoká modulace výkonu plynových kotlů až 1:10
  • Dlouhá doba hoření v kotlích na biomasu

Proč vzniká dehet?

Proc_vznika_dehet

Dehejako mazlavá, lepkavá a hořlavá hmota je produkt nedokonalého spalování, nízké teploty spalin a vysoké vlhkosti paliva.

Tepelné čerpadlo v zimě

Tepelne cerpadlo v zime ATTACK

V tomto článku se dozvíte více o reálném provozu tepelného čerpadla nainstalovaného na severu Slovenska, kde teplota během zimních měsíců může klesnout i na -20°C

InfoTHERMA Ostrava 2024

Infotherma ostrava 2024

Rok 2024 začne dalším ročníkem skvělé výstavy o tepelné technice. Nejaktuálnější téma dnes, je úspora nákladů na energie. Infotherma Ostrava 2024 je to správné místo, kde můžete nalézt ty nejmodernější a nejinovativnější technologie dnešního století.

Tepelné čerpadlo s mobilní aplikací

tepelne cerpadlo s mobilnou aplikaciou attack heating

Při vývoji tepelných čerpadel, která se stala moderním zdrojem vytápění a chladu, se snažíme přinést zákazníkům kromě kvality také komfort. Komfort není jen o pohodlnosti, ale umožňuje efektivněji využívat čas, který můžete trávit více s rodinou nebo koníčky.

Efektivní zátop kotle na dřevo

Rozkurenie kotla na drevo

Řídící elektronika, kterou je dnes vybaven každý moderní kotel, výrazně pomáhá kotli nejen při spalování a dokonalém spalování, ale také při vytápění. Nalezení správné techniky zátopu vyžaduje určité znalosti a zkušenosti. V tomto článku vám ukážeme, jak na to.

Nová zelená úsporám

nova zelena usporam

V úterý 26. září 2023 v 10.00 hod. spustí Státní fond životního prostředí ČR příjem žádostí o dotace pro oblast rodinných domů. Zájemci mohou požádat o dotační podporu na renovaci svého domu či výstavbu pasivního domu ve standardní Nové zelené úsporám nebo využít nabídku zálohové dotace z podprogramu Oprav dům po babičce.

Chlazení tepelným čerpadlem

Fancoilová jednotka attack fcu s tepelným cerpadlom

Léto je pro většinu z nás nejoblíbenějším ročním obdobím, se kterým přicházejí vysoká vedra. S klimatickými změnami se předpokládá, že teploty v nadcházejících desetiletích porostou.

Péče o naše zákazníky je naší prioritou

servisna pomoc ATTACK

Společnost ATTACK chce poskytovat kvalitní vzdělávání svých produktů a příslušenství. Vzdělávání servisních partnerů ve vlastním školícím centru je tak pro nás velmi důležité.

Vyrábíme tepelnou techniku ze slunce o výkonu 430 kWp

Photovoltaic power plant

Naše společnost vyrábí tepelnou techniku z vlastní fotovoltaické elektrárny s výkonem až 430 kWp. Do velké míry jsme nezávislí při výrobě elektrické energie.

Získali jsme ocenění na výstavě Aquatherm 2023

Aquatherm-2023-nitra-vystava2

Získali jsme ocenění na výstavě Aquatherm. Naše tepelné čerpadlo ATTACK Inverter R32 získalo ocenění čestného uznání za Slovenský výrobek 2023.

Inteligentní ovládání plynového kotle

Inteligentne_ovladanie

Moderní smart technologie přinášejí spoustu nových možností dokonce iu kotlů. Naše plynové kondenzační kotle ATTACK Condensing s vysokou modulací až 1:10 zvyšují svůj komfort na maximum s možností ovládání kotle na dálku přes chytrý telefon.

Jak správně vyčistit kotel na tuhé palivo?

Ako vycistit kotol

Kotel, který nám dodává teplo a pohodlí domova a to hlavně během zimních měsíců, potřebuje také správnou a pravidelnou údržbu. Každodenním používáním kotle se vytváří prach, saze a dehet, které je nutno očistit.

Získejte lepší přehled s porovnáním výrobků

Nevíte jaký kotel je pro vás vhodný? Porovnávání slouží lepší výběr kotle a správné rozhodnutí. Porovnat si můžete kotle na tuhá paliva a kotle na plyn. Porovnávání naleznete také u každého produktu v záložce parametry kotle.

Jaké je tepelné čerpadlo vzduch/voda?

Tepelne_cerpadlo_produkty

Tento typ čerpadla je založen na principu získávání energie z okolního vzduchu a jejího předávání do teplovodního topného systému. Médiem je topná/chladící voda.

Jak si správně vybrat tepelné čerpalo?

tepelne cerpadlo attack

Dobře je znát při výběru tepelné ztráty vašeho rodinného domu. Před koupí tepelného čerpadla se ujistěte, že nedojde k pro nebo pod dimenzování výkonu zařízení.

Kotle na biomasu pro budoucnost

Kombinovaný kotol SLX Combi pellet

Během fáze vývoje kotle jsme se kromě jednoduchosti zaměřili také na nejvyšší možnou účinnost spalovacího procesu při co nejnižších emisích.

Jaký kondenzační kotel si vybrat do domácnosti?

aky_kondenzacny_kotol_si_vybrat

Každá z našich modelových rád má odlišné vlastnosti a je vhodná na rozdielne typy domácnosti alebo objektov. Prečítajte si článok a zistite, ktorý typ kondenzačného kotla je vhodný pre vás.

Proč si vybrat kondenzační kotel?

Vykurovanie vášho rodinného domu alebo prevádzky pomocou plynu je komfortný a ekologický zdroj tepla. Vysoká účinnosť spaľovania plynového kotla znižuje prevádzkové náklady.

Vyměňte svůj starý kotel za nový s dotaci až do výše 127 500 kč

vykurovanie zelena domacnostiam

Zelená domácnostem je dotační program ve kterém můžete získat dotaci pro kotel na biomasu. Vytápějte ekologičtěji s vysokou účinností až 92%. Naše kotle na biomasu získaly řadu ocenění na mezinárodních výstavách a dosahují vysokou kvalitu a spolehlivost používání.

Kotle vyrobené ze slunce

Vykurovanie kotly zo slnka attack

Pro výrobu kotlů na tuhá paliva jsme instalovali fotovoltaickou elektrárnu na střechy našich výrobních hal. Fotovoltaické panely s výkonem 200kWp dokážou vyrobit dostatečné množství energie. Považuje ochranu životního prostředí za nezbytnou pro život.

Vytápění s vysokou modulací výkonu až 1:10

Vykurovanie-kondenzacny-kotol-attack

Vysoký komfort s vysokou účinností až 106% nabízejí naše nové kondenzační kotle. Díky vysoké modulaci výkonu kotel spotřebuje mnohem méně paliva. Kvalitní mosazné komponenty a nerezový výměník nabízí maximum z vytápění plynem.

Kombinované kotle umožňují výběr paliva. Dřevo nebo pelety?

Vykurovanie-kombinovany-kotol-attack

Dřevosplyňovací kotle nezaostávají v komfortu ani za plynovými. Vysoká účinnost až 92% nabízí ekologické a úsporné topení biomasou. Kombinované kotle můžete používat na dřevo nebo pelety. Vysoký komfort nabízí pravé automatické hoření. Velká nakládací komora, která dokáže hořet 8-12 hodin šetří čas.

Vytápění a správný komín

Boiler connection to chimney

Komín pro vytápění vašeho domu je velmi důležitý. Nesprávný komín by mohl způsobit nedostatečný tah, protože komín nestihne odebrat z kotle vyrobené množství spalin. Přečtěte si více na toto téma

Akumulační nádrž prodlužuje životnost

Kotol na drevo ATTACK DPX a akumulacna nadrz

Zapojení akumulační nádrže ke kotli na biomasu zvyšuje jeho účinnost a snižuje spotřebu paliva, čímž se vytápění stane ekologičtější. Při kombinaci dokoupení akumulační nádrže nabízíme záruku až 6 let.