Topeni

Vytápění s námi

Naučíme vás jak získat větší přehled a vyznat se více v tématech o vytápění. Přineseme vám jasnější a detailnější pohled na výrobky a jejich fungování s ostatními systémy ve vytápění. Způsob vytápění, připojení a aktuální témata se dozvíte v této sekci.

Výměna starého kotle

Každý rok přinášíme s našimi produkty na trh inovativnost. Moderní vytápění přináší velký komfort a ekologičtější spalování. Buďte změnou, kterou sami chcete vidět. Výměnou získáte:

  • Snížení nákladů na topení až o 25%
  • Vysoký komfort spojený s možností připojení na internet
  • Ekologičtější spalování
  • Vysoká modulace výkonu plynových kotlů až 1:10
  • Dlouhá doba hoření v kotlích na biomasu

Jaký kondenzační kotel si vybrat do domácnosti?

aky_kondenzacny_kotol_si_vybrat

Každá z našich modelových rád má odlišné vlastnosti a je vhodná na rozdielne typy domácnosti alebo objektov. Prečítajte si článok a zistite, ktorý typ kondenzačného kotla je vhodný pre vás.

Proč si vybrat kondenzační kotel?

Vykurovanie vášho rodinného domu alebo prevádzky pomocou plynu je komfortný a ekologický zdroj tepla. Vysoká účinnosť spaľovania plynového kotla znižuje prevádzkové náklady.

Vyměňte svůj starý kotel za nový s dotaci až do výše 127 500 kč

vykurovanie zelena domacnostiam

Zelená domácnostem je dotační program ve kterém můžete získat dotaci pro kotel na biomasu. Vytápějte ekologičtěji s vysokou účinností až 92%. Naše kotle na biomasu získaly řadu ocenění na mezinárodních výstavách a dosahují vysokou kvalitu a spolehlivost používání.

Kotle vyrobené ze slunce

Vykurovanie kotly zo slnka attack

Pro výrobu kotlů na tuhá paliva jsme instalovali fotovoltaickou elektrárnu na střechy našich výrobních hal. Fotovoltaické panely s výkonem 200kWp dokážou vyrobit dostatečné množství energie. Považuje ochranu životního prostředí za nezbytnou pro život.

Vytápění s vysokou modulací výkonu až 1:10

Vykurovanie-kondenzacny-kotol-attack

Vysoký komfort s vysokou účinností až 106% nabízejí naše nové kondenzační kotle. Díky vysoké modulaci výkonu kotel spotřebuje mnohem méně paliva. Kvalitní mosazné komponenty a nerezový výměník nabízí maximum z vytápění plynem.

Kombinované kotle umožňují výběr paliva. Dřevo nebo pelety?

Vykurovanie-kombinovany-kotol-attack

Dřevosplyňovací kotle nezaostávají v komfortu ani za plynovými. Vysoká účinnost až 92% nabízí ekologické a úsporné topení biomasou. Kombinované kotle můžete používat na dřevo nebo pelety. Vysoký komfort nabízí pravé automatické hoření. Velká nakládací komora, která dokáže hořet 8-12 hodin šetří čas.

Vytápění a správný komín

Attack-pripojenie-kotla-ku-kominu-kotol-pripojeny

Komín pro vytápění vašeho domu je velmi důležitý. Nesprávný komín by mohl způsobit nedostatečný tah, protože komín nestihne odebrat z kotle vyrobené množství spalin. Přečtěte si více na toto téma

Akumulační nádrž prodlužuje životnost

Kotol na drevo ATTACK DPX a akumulacna nadrz

Zapojení akumulační nádrže ke kotli na biomasu zvyšuje jeho účinnost a snižuje spotřebu paliva, čímž se vytápění stane ekologičtější. Při kombinaci dokoupení akumulační nádrže nabízíme záruku až 6 let.