Všechny výrobky společnosti ATTACK, s.r.o., vyráběné pod značkou ATTACK® patří ke špičce ve své třídě.

Výrobky společnosti ATTACK, s.r.o. jsou nadčasové a dokonale technicky zpracované. Vyvíjíme je s použitím moderního výzkumu, nových technologií, postupů a kvalitních materiálů, aby dosahovaly skvělé parametry a vysokou účinnost s co největším ohledem na životní prostředí.

Společnost ATTACK, s.r.o. je držitelem certifikátu kvality ISO 9001 pro výrobu kotlů. Všechny výrobky jsou schváleny a odzkoušeny TÜV, CE a GOST certifikáty. Výrobky ATTACK jsou kvalitní produkty vyrobené nejmodernější technologií na základě nejnovějšího výzkumu.

Společnost ATTACK, s.r.o., získala celou řadu ocenění od čestných uznání až po zlaté medaile na domácích i zahraničních výstavách, které uděluje vícečlenná komise z odborných kruhů.

Společnost ATTACK, s.r.o. ručí za vady následujících produktů,
pokud byly dodrženy záruční podmínky

Peletový kotel ATTACK PELLET 30 Automatic Plus

– po dobu 24 měsíců od data uvedení do provozu, nejdéle však 30 měsíců od data expedice kotle od výrobce. Záruka 3 roky platí jen na kotlové těleso, v případě použití směšovacího zařízení Regumat ATTACK-OVENTROP se záruka prodlužuje na 4 roky.

Kombinovaný kotel na dřevo a pelety ATTACK Wood&Pellet

– po dobu 36 měsíců – 3 roky od data uvedení do provozu, maximálně však 42 měsíců od data expedice kotle od výrobce. Záruka 4 roky platí jen na kotlové těleso. V případě použití směšovacího zařízení Regumat ATTACK-OVENTROP se záruka prodlužuje na 5 let na těleso od data expedice kotle od výrobce. Při instalaci kombinace akumulační nádrže ATTACK® a směšovacího zařízení Regumat ATTACK-OVENTROP se záruka na těleso prodlužuje na 6 let od data expedice kotle od výrobce.

Zplyňovací kotel ATTACK DP, DPX, WFB, SLX

– po dobu 36 měsíců – 3 roky od data uvedení do provozu, nejdéle však 42 měsíců od data expedice kotle od výrobce. Záruka 4 roky se vztahuje pouze na kotlové těleso. V případě použití směšovacího zařízení Regumat ATTACK-OVENTROP se záruka prodlužuje na 5 let na těleso. Při instalaci kombinace akumulační nádrže ATTACK® a směšovacího zařízení ATTACK-OVENTROP se záruka na těleso prodlužuje na 6 let.

Kotel na pelety FD Pellet

– po dobu 24 měsíců od data uvedení do provozu, nejdéle však 30 měsíců od data expedice kotle od výrobce. Záruka 5 let platí pouze na litinové těleso.

Plynové stacionární kotle ATTACK Combi

– po dobu 30 měsíců od data uvedení do provozu, nejdéle však 36 měsíců od data expedice kotle od výrobce. Záruka 5 let platí pouze na litinové těleso.

Plynové nástěnné kondenzační kotle ATTACK

– po dobu 24 měsíců od data uvedení do provozu, nejdéle však 30 měsíců od data expedice kotle od výrobce.

Přímoohřívané zásobníky ATTACK PZO

– na vnitřní tlakovou nádobu 5 let a 24 měsíců na ostatní díly od data expedice zásobníku od výrobce.

Stacionárny zásobník ATTACK Z

– na izolovanou nádobu 5 let a 24 měsíců na ostatní díly od data expedice zásobníku od výrobce.

Izbové termostaty a regulátory

– záruční doba 24 měsíců od data expedice od výrobce.