Získali jsme ocenění na výstavě Aquatherm 2023

Aquatherm-2023-nitra-vystava2

Tepelné čerpadlo ATTACK Inverter R32 získalo ocenění

Děkujeme, že jste nás navštívili na výstavě Aquatherm Nitra. Těšila nás velká účast a obrovský zájem o tepelnou techniku založenou na obnovitelné energii. S mnoha z vás jsme vedli konstruktivní dialogy a hledali nejvhodnější cestu vytápění vašeho domova. Jsme rádi, že jste se zajímala o tepelnou techniku založenou na obnovitelné energii.

Aquatherm-2023-nitra-vystava1
Aquatherm-2023-nitra-vystava

Tepelné čerpadlo ve velké oblibě

Největší zájem během výstavy jsme zaznamenali právě u našeho tepelného čerpadla ATTACK Invert R32 vzduch voda typ monoblok. Z pomezí ostatních tepelných čerpadel má jednoduchou instalaci, dosahuje vysoké účinnosti se sezónním koeficientem SCOP4,9 a srdce zařízení tvoří vysoce účinný kompresor značky mitsubishi se 7 letou zárukou. Tepelné čerpadlo ATTACK Inverter R32 dokáže nejen vytápět, ale také chladit pomocí fan-coilových jednotek a tak zajišťovat požadovanou teplotu 365 dní v roce.

mitsubishi-attack-inverterr32

Ovládání tepelného čerpadla na dálku

Tepelné čerpadlo ATTACK Inverter R32 nabízí vysoký komfort obsluhy tepelného čerpadla. Připojení na internet spolu s Wifi routerem a mobilní aplikací poskytujeme zcela zdarma. Prostřednictvím mobilní aplikace ATTACK Heating získáte dokonalý přehled o aktuálním stavu, možnosti nastavovat různé parametry, funkce a režimy. Ovládat ho tak můžete z práce, dovolené nebo z jakéhokoli místa na světě kde je přístup k internetu.

aplikacia tepelne cerpadlo attack heating

Mobilní aplikace k tepelnému čerpadlu

Podrobné sledování venkovní jednotky

Jaké ocenění jsme získali?

Z výstavy jsme si odnesli ocenění pro tepelné čerpadlo ATTACK Inverter R32. Čestná uznání za Slovenský výrobek 2023. Výsledky naší práce jsou právě ocenění. Získali jsme celou řadu ocenění od čestných uznání až po zlaté medaile na domácích i zahraničních výstavách. Pravidelně se výstav účastníme kde více členná komise z odborných kruhů udělí ocenění.

Attack-inveter-r32-attack-ocenenie

Čestná uznání za Slovenský výrobek 2023

Video z výstavy

Výstava Aquatherm Nitra 2023

[/col_inner]

Věříme, že jsme Vám pomohli se zorientovat v dané problematice. Připravujeme pro vás další článek z oblasti vytápění a výběru správného zařízení a jeho příslušenství. Nenechte si ujít další článek, přihlaste se k odběru novinek.