Maloobchodní cenník

Pro prohlížení souborů ve formátu PDF si můžete stáhnout prohlížeč Adobe Reader

Pdf

Aktuální ceník výrobků ATTACK platný od 09/02/2024

Vážení zákazníci, nejlepší ceny a služby na naše výrobky získáte od našich smluvních obchodních partnerů, kteří prodávají, instalují a provádí servis kotlů ATTACK ve Vašem regionu. Tyto realizační firmy Vám velmi rádi vypracují cenovou nabídku jak na samotný kotel, tak na jeho montáž ve Vaší kotelně. Pokud je neznáte, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení telefonicky anebo e-mailem, rádi Vás zkontaktujeme.

Prohlášení společnosti ATTACK, s.r.o. – Výrobce tepelné techniky

Společnost ATTACK, s.r.o. v žádném případě nedoporučuje kupovat výrobky vyráběny pod značkou ATTACK v jiných zemích mimo Vaší a ani přes levný internetový prodej /prodej typu E-bay a pod./ Kotle jsou specifické zboží. Každá země má své národní normy, dle kterých jsou výrobky vyráběny, a tedy výrobek zakoupený v jiné zemi nemusí odpovídat normě platné ve Vaší zemi. Výrobky nemusí být kompletní anebo můžou být poškozené. V konečném důsledku může nastat problém při instalaci a spuštění kotle do proovzu, za což výrobce nenese odpovědnost. Podmínkou záruky je odborně provedená instalace a zaškolení obsluhy podle návodu na obsluhu. Proto doporučujeme nakupovat výrobky ATTACK výlučně u autorizovaných prodejců v příslušné zemi.

Z uvedených důvodů společnost ATTACK s.r.o. neposkytuje záruku na výrobky zakoupené mimo zemi určení.Společnosti ATTACK, s.r.o. záleží a je jejím cílem, abyste byli s našimi výrobky spokojeni.

  • Tímto ceníkem se ruší všechny dosavadní ceníky.
  • Změna cen a nabídky vyhrazena!
  • Technické údaje k výrobkům jsou jen orientační. Aktuální technické dokumentace jsou k dispozici na uvedených kontaktech.