Profil_spolocnosti_attack

Projev generálního ředitele

Vážený zákazníku,

Výrobek ATTACK je vyroben nejmodernějšími výrobními technologiemi, kterými disponujeme. Jako nejvýznamnější slovenský výrobce tepelné techniky s čistě slovenským kapitálem a s jedním majitelem, si plně uvědomujeme, že každý výrobní proces se promítá do životnosti tohoto výrobku a samozřejmě Vaší spokojenosti. Proto používáme pouze to nejlepší od speciálního kotlového plechu přes přesné dělení materiálu laserem, až po to nejdůležitější – vodotěsné sváry, které provádíme výhradně roboticky v přesných přípravcích, čímž eliminujeme lidský faktor. Všechny výrobky ATTACK jsou kvalitní prémiové produkty vyrobené nejmodernější technologií na základě nejnovějšího výzkumu. Výrobky mají certifikáty kvality od renomovaných zkušeben a splňují podmínky na přidělení státní dotace. Jsem přesvědčen, že s našim výrobkem budete nadmíru spokojený a bude Vám sloužit mnoho let.

Rudolf Bakala, generální ředitel ATTACK, s.r.o.

Historie společnosti ATTACK,s.r.o.

Výrobní areál společnosti se nacházi v severní části středního Slovenska, cca 20 km od města Žilina. Naše společnost, která se věnuje výrobě tepelné techniky započala výrobu v roce 1995 se stacionárními kotli a postupně rozšiřovala svou výrobu na dnešní úroveň, kdy vyrábí široký sortiment nástěnných kondenzačních kotlů, stacionárních kotlů, kotlů na tuhá paliva a zásobníků TUV. Společnost se řadí mezi střední firmy rozprostírající se na cca 5000 m2 zastavěné plochy a přibližně 1000 m2 nezastřešené plochy. Výroba kotlů probíhá ve vlastních výrobních halách a má vlastní vývoj, konstrukci, prodej a export na zahraniční trhy.

27-leta-tradice-attack
Projednich-pobocek-attack
zamestnancu-spolecnosti-attack

Profil společnosti a vize

„Hlavním cílem a filozofií společnosti je vyvíjet špičkové výrobky s nejvyšší kvalitou, funkčností a designem, které dosahují nejvyšší účinnost spalování s ohledem na životní prostředí při zachovaní příznivé ceny.“

Společnost ATTACK a produktové portfolio

Nabízíme široký výběr produktů, které se rozlišují podle druhu paliva a výkonu. Všechny kotle jsou osazeny komponenty od světových výrobců vyráběné nejmodernější technologií, výroba kontrolována kamerovým a počítačovým systémem a testovány nejprogresivnějšími zařízeními a metodami. V každé skupině je široká možnost výběru jak v modifikacích, tak ve výkonech. Kotle jsou určeny hlavně pro vytápění rodinných domů, bytů ale i větších provozoven.
Profil společnosti zahrnuje portfolio obsahující kotle na biomasuplynelektřinu a příslušenství. Při výrobě kotlů používáme obnovitelný zdroj energie a to fotovoltaické panely s výkonom 200kWp, které zabezpečují dostatečnou elektrickou energii pro výrobu.

Kotle na tuhá paliva

Modelová řada 7000
ATTACK SLX
Modelová řada 6000
ATTACK DPX

Modelová řada 7000
ATTACK SLX COMBI PELLET
Modelová řada 6000
ATTACK DPX COMBI PELLET

Kotle na plyn

Kotle na elektřinu

Tepelné čerpadla

Akumulační nádrže

Příslušenství a doplňky

Profil společnosti – Export a servis

Společnost ATTACK exportuje své produkty do více než 51 zemí celého světa. V současnosti exportujeme naše výrobky do všech zemí EU, USA, Kanady a na Nový Zéland. Největší zájem v zahraničí je o moderní dřevosplyňující, peletové a kombinované kotle, které jsou v současnosti velmi žádané v Evropě a na americkém kontinentu.

Osobní přístup ke každému zákazníkovi, vstřícné jednání a spolehlivost rychle přerůstá do vzájemné důvěry, což nám zajišťuje neustálý růst zákazníků v dalších zemích.

Profil spolocnosti

Naši servisní partneři jsou školeni ve vlastním školícím centru, které je vybaveno výrobky zapojenými do reálného provozu. Naši partneři se školí ve dvou fázích, teoretické a praktické, kde mají možnost teoretickou část převést do praxe a vyzkoušet si vše na výrobcích.
Společnost ATTACK, s.r.o. pokrývá servisní síť celého území Slovenska. V případě poruchy Vám umí pomoci až 705 servisních organizací, jejichž odborně vyškolení servisní technici v krátkém čase zvládnou poruchu jakéhokoli produktu ATTACK pro vytápění rodinných domů, bytů nebo provozů.

Profil společnosti – Výzkum a vývoj

Společnost ATTACK, s.r.o. má vlastní výzkumné a vývojové centrum, kde vývojoví a techničtí pracovníci firmy každoročně inovují a připravují nová zařízení tepelné techniky. Při vývoji se klade důraz na jednoduchost obsluhy zařízení, moderní design, environmentální snášenlivost a minimální rozměry. Všechny výrobky jsou navrhovány a vyvíjeny v souladu s příslušnými normami, specifikacemi, právními a ostatními předpisy. Výběr komponentů do výrobků ATTACK ® podléhá nejpřísnějším kritériím a mohou být použity jedině spolehlivé a dlouholetým provozem ověřené komponenty a materiály od renomovaných dodavatelů.

Při vývoji ATTACK, s.r.o. nekooperuje s jinými výrobci, ale snaží se být vždy o krok vpředu před konkurencí.

Společnost ATTACK – Certifikáty a ocenění

Společnost ATTACK, s.r.o. je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:

  • pro návrh a vývoj kotlů,
  • pro výrobu kotlů,
  • servis zařízení a kotlů

Klademe vysoký důraz na kvalitu svých výrobků. Jsme nositelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001 od roku 2003. Tento certifikát kvality mezinárodní směrnice certifikuje činnosti ve výzkumu a vývoji, výrobě, designu a provozu plynových zařízení. Schvalovací certifikát byl odsouhlasen a udělen prestižní londýnskou auditorskou firmou Lloyd’s Register Quality Assurance.

Náročnost požadavků kladených na společnost dokazuje i nutnost obhajoby certifikátu od certifikační společnosti LRQA každé 3 roky.

Tento systém řízení jakosti naznačuje progresivitu a pozitivní přístup firmy ATTACK, s.r.o. k zákazníkovi, kterému tímto dokazuje svoji kvalitu čistě slovenské tradiční společnosti. Systém managementu zároveň podtrhuje strategii firmy, která vede k jeho dodržování, dalšímu rozvoji a zlepšování.
Všechny výrobky ATTACK® jsou kvalitní prémiové produkty vyrobené nejmodernější technologií na základě nejnovějšího výzkumu. Výrobky mají certifikáty CE, TÜV, GOST od renomovaných zkušeben ve světě.

Pravidelně se účastníme na domácích a zahraničních výstavách tepelné techniky, na kterých firma získala celou řadu ocenění od čestných uznání až po zlaté medaile.