Proč si vybrat kotel ATTACK?

Naše společnost se snaží vytvářet ty nejlepší produkty a poskytovat nejlepší zákaznickou podporu. Dlouholetými zkušenostmi ve výrobě tepelné techniky víme, že každý spokojený zákazník s naším produktem, kterému přineseme teplo do domu se stal pro nás hnací silou pokračovat ve vývoji a výzkumu našich produktů. Chceme přinášet lidem kvalitu, maximální komfort a hlavně pohotovou technickou podporu.

Sedm důvodů proč si vybrat náš produkt

ATTACK spolocnost

Výroba tepelné techniky a Kvalita

Kvalita našich produktů je garantována použitím kvalitního materiálu, nejmodernějšími technologiemi a dlouholetými zkušenostmi. Podívejte se na náš celý výrobní proces

Výrobní proces
Proc si vybrat kotel ATTACK

Péče o zákazníka

Podpora našeho zákazníka je hlavní priorita naší společnosti. To je jeden z důvodů, proč si vybrat kotel ATTACK. Naše společnost pokrývá celé území Slovenska. V případě poruchy Vám dokáže pomoci až 705 servisních organizací, jejich odborně vyškolení servisní technici.

Servisní síť
Proc si vybrat kotel ATTACK

Dlouholeté zkušenosti

Výrobu tepelné techniky, které se věnujeme odroku 1995 jsme začali výrobou stacionárních kotlůa postupně jsme rozšiřovali výrobu o kotle na tuhá paliva, kondenzační kotle, kotle na elektřinu a zásobníky TÚV.

Profil společnosti
Proc si vybrat kotel ATTACK

Korektní vztahy

Tak, jak se snažíme udržovat nejlepší vztahy se svými zákazníky, stavíme základy budování vztahů s našimi obchodními partnery, které máme až v 51 zemích světa

Seznam prodejců
Proc si vybrat kotel ATTACK

Prodloužená záruka

Naše produkty dosahují hodnoty nejlepších evropských produktů, jsme držiteli několika certifikátů. Nabízíme až 5-ti letou záruční dobu na kotlová tělesa v kombinaci s některými zařízeními.

Záruční doba kotlů
Proc si vybrat kotel ATTACK

Ocenění a certifikáty

Účastníme se všech výstav zaměřených na výrobu tepelné techniky a jsme držitelé důležitých certifikátů, jako např. certifikát kvality ISO 9001. Naše výrobky získaly mnoho ocenění.

Ocenění kotlů

Výroba tepelné techniky a životní prostředí

Součástí výroby tepelné techniky je i ochrana životního prostředí, kterou si plně uvědomujeme a děláme maximum proto, aby rok od roku naše výrobky byly nejen komfortnější, ale přinášely inovaci v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí.

Ochrana životního prostředí