Riesenie domacnosti kotel na tuhe palivo

Řešení pro vaši domácnost

Potřebujete kotel do vašeho domu ale ještě nevíte jaký? Pomůžeme vám najít ten správný. Nabízíme řešení vytápění pro domy, chaty, bytové i nebytové prostory a větší provozovny nebo průmyslové objekty. Máme vlastní výzkumně centrum ve kterém přinášíme každý rok inovativnost do vytápění. Naše kotle získaly mnoho ocenění na různých mezinárodních výstavách.

Tepelné čerpadlo

Moderní bezemisní zdroj vytápění, který využívá obnovitelnou energii prostředí. Systém fungování je založen na principu získávání energie z okolního vzduchu a její předávání do teplovodního topného systému. Při maximálním využití primární energie z elektrické sítě produkuje energii potřebnou pro vytápění/chlazení nebo ohřev TUV.

tepelne cerpadlo attack

Tepelné čerpadlo vzduch/voda – Vhodný zdroj vytápění do moderního rodinného domu. Zařízení pracuje s vysoce ekologickým chladivo R32, které má minimální dopad na ozonovou vrstvu Země. Tepelné čerpadlo lze ovládat SMART přes mobilní aplikaci, takže jej můžete ovládat i mimo domov. Dokáže komunikovat s alternativními nebo záložními zdroji tepla v různých typech otopných soustav a také dokáže kromě vytápění i plnohodnotně chladit a tím pádem dokáže 365 dní v roce zajišťovat požadovanou teplotu prostoru.

Tepelne_cerpadlo_produkty

Kotel na tuhé palivo

Nemáte přístup k plynu a máte kde skladovat dřevo? Možná je pro vás vhodný kotel na tuhá paliva s vysokou účinností, vysokým komfortem používání a nízkými provozními náklady. Kotel na tuhá paliva se dělí do několika dalších kategorií. Kotel na dřevo, kotel na pelety a kombinovaný kotel. Každá naše modelová řada má specifické parametry a nabízí široký výběr.

kotle attack

Kotel na dřevo – Používá se výhradně na topení pouze dřevem. Naše modely mají nadstandardně velkou nakládací komoru a dlouhou dobu hoření 8 – 12 hodin. Kotle na tuhé palivo mají na výběr ze dvou elektronik, které kotel řídí. Jsou vhodné pro rodinné domy nebo prostory, které nemají problém s úložištěm. Nezapomeňte že o dlouhou životnost se můžete postarat právě vy kvalitně vysušeným dřevem.

Kotel na na drevo attack slx

Kotel na pelety -Tento typ kotle používá jako palivo pouze pelety. Je plně automatický a vybavený zásobníkem na pelety, podavačem pelet a automatickým hořákem, který si palivo dávkuje a spaluje sám a taky čištění v něm probíhá automaticky. Komfort peletového kotle je na vysoké úrovni.

Kotel na tuhe palivo kotel na pelety

Kombinovaný kotel – Nejvyšší komfort a flexibilitu nabízí kombinovaný kotel. Dokážete v něm spalovat nejen dřevo ale také pelety. Jednoduchou změnou záslepky změníte způsob spalování. Pokud máte možnost a podmínky pro dřevo ale chtěli byste občas si dopřát vyšší komfort peletového kotle možná je to pro vás ten vhodný kotel

Kotol-na-tuhe-palivo-kombinovany

Kotel na plyn

Plynové kotle vám nabízejí vysoký komfort používání, všechny dosahují energetickou třídu A s vysokou účinností. Plynový kotel můžete ovládat přes pokojový termostat z libovolné místnosti vašeho domu. Naše kondenzační plynové kotle dosahují bezkonkurenční rozsah modulace výkonu až 1:10. Mají inteligentní spalovací systém a výměník s extra širokými kanály.

kotel-na-plyn-attack

Kondenzační kotel –Technologie kondezačního kotle je v dnešní době velmi vyspělá. Naše kondenzační kotle se dělí do několika řad KT, KST, KZT a KT pro vysoký výkon. Každá modelová řada má různý rozsah výkonů a jiný způsob vytápění vašeho domu s možnostmi ohřevu v externím nebo vnořeném zásobníku. Vyberte si jaký způsob vytápění vám vyhovuje.

Kotol-na-plyn-kt-attack

Kotel na elektřinu

Kotel na elektřinu patří do kategorie maximálního ekologického a komfortního vytápění vašeho domu. S kotlem na elektřinu můžete dosáhnout minimální náklady. Tento zdroj vytápění nepotřebuje komín, což pro mnohé z vás může představovat velkou výhodu.

kotel-na-elektirnu-attack-electric

Elektrický kotel – Malé rozměry kotle, tichý provoz a také kvalitní výběr materiálů vás přesvědčí o správnosti výběru. Kotel na elektřinu je vhodná varianta i v kombinacise solárním systémem, který dokáže během roku zajistit pro domácnost až 70% teplé vody.

Kotol-na-elektrinu-electric-attack

Příslušenství pro kotel

Příslušenství může výrazně posílit kotel. Dokáže zvýšit jeho účinnost, snížit náklady a udělat spalování ekologičtějším. Akumulační nádrž spolu se směšovacím zařízením Oventrop vám prodlouží záruku až o 1 rok a kotlové těleso na 6 let.

Reseni pro vasi domacnost topeni attack