Kotle na biomasu pro budoucnost

kotly_na_biomasu_slxcp

Kotle na biomasu 2 v 1 Připraveno pro budoucnost.

Dovolte nám představit kotel, který poskytuje uživatelům vynikající celkové náklady na vlastnictví a inovaci. Zcela nová řada SLXCP, přičemž „CP“ znamená combi pellet, pochází z originálního designu řady kotlů SLX, jeho předchůdce, který je již dobře přijat a úspěšně nabízen na mezinárodních trzích.

Nový kombinovaný kotel pro biomasu

ATTACK SLX COMBI PELLET (SLXCP) splňuje nejvyšší standardy požadované pro moderní tepelná zařízení využívající dřevo jako udržitelný obnovitelný zdroj tepelné energie.
SLXCP navíc umožňuje využívat spalování více paliv. Použitím hořáku připevněného na pantografu, který lze snadno přemísťovat a vkládat místo vyměnitelných původních horních dveří kotle, je možné předělat kotel na kusové dřevo na pelety a kotel na pelety lze předělat zpět na dřevo. Toto umožňuje svobodnou volbu mezi spalováním kusového dřeva nebo pelet. Pro jejich přepínání se používá velmi jednoduchý systém.

SLXCPkotolnabiomasu
Kotly na biomasu riaditel vyskumu attack

Ing. Martin zifčák
Ředitel výzkumu a vývoje

Společnost ATTACK,s.r.o

Během fáze vývoje kotle jsme se kromě jednoduchosti zaměřili i na nejvyšší možnou účinnost spalovacího procesu při co nejnižších emisích. Toho se nakonec podařilo dosáhnout v obou režimech spalování, přičemž výsledkem byl uživatelsky a ekologicky příznivý produkt.

Kotly na biomasu slx combi pellet s horakom

Ušetrené náklady a vysoký komfort funkcií kotla

SLXCP poskytuje řadu nejprodávanějších funkcí modelu SLX. Mezi nimi lze profitovat z mimořádně velkého objemu nakládací komory, který umožňuje spalování 650 mm dlouhých dřevěných polen. Výhodou je také multifunkční elektronika s displejem, která umožňuje nejlepší možnou regulaci účinnosti spalovacího procesu a řízení čerpadel ústředního topení nebo oběhu teplé vody.
Atraktivní jsou také nákupní a provozní náklady. Berme v úvahu, že při koupi jednoho kotle získáte možnost dvou různých provozních režimů, které jsou jinak dostupné jako dva samostatné kotle nabízené na trhu. Pokud je kotel v režimu spalování pelet, používá plně automatický samočisticí hořák, takže k obsluze nebo čištění kotle nemusíte přicházet často.

Kotly na biomasu riaditel exportu attack

Ing. Ján madliak
Ředitel exportního oddělení

Společnost ATTACK,s.r.o

„Nový kotel ATTACK SLX COMBI PELLET bude jistě spolehlivý primární zdroj tepla a dokonalým doplňkem více zdrojů tepla, jako jsou například tepelná čerpadla, solární nebo plynové topení.““

Společnost ATTACK s.r.o., slovenský výrobce kotlů, se již dávno zaměřuje i na obnovitelnou energii a udržitelnost. Učebnicovým příkladem je jedinečný Fotovoltaikou napájený výrobní závod na výrobu kotlů, což dává společnosti náskok před mnoha jejími konkurenty. Více se o tom dozvíte zde: Kotle vyrobené ze slunce

Věříme, že jsme Vám pomohli se zorientovat v dané problematice. Připravujeme pro vás další článek z oblasti vytápění a výběru správného zařízení a jeho příslušenství. Nenechte si ujít další článek, přihlaste se k odběru novinek.