oceneni kotlu

Výsledky naší práce jsou ocenění

Společnost ATTACK, s.r.o. získala celou řadu ocenění, od čestných uznání, až po zlaté medaile na domácích i zahraničních výstavách. Pravidelně se účastníme výstav, kde vícečlenná komise z odborných kruhů udělí ocenění. Tato ocenění se týkají nejen našich výrobků, ale i rozvoje kraje ve kterém společnost působí. Jsme držiteli několika certifikátů.

Ocenění kotlů

Dřevosplyňovací akondenzační kotle ATTACK získaly několik vysoce hodnotných ocenění. Těší nás tyto zásluhy a certifikáty výrobků na kterých mají zásluhu hlavně pracovníci naší společnosti. Dřevosplyňovací iplynové kotle jsou v nadčasovém designu a jsou vzhledem k současné energetické situaci s přihlédnutím na životní prostředí každým rokem technicky vyspělejší. Zač vděčíme našemu výrobnímu proces.

Z memoárů ocenění kotlů

Jako jednou z novinek byl oceněný na výstavě MCE Miláno 2010 sofistikovaný produkt vysoké kvality dřevosplyňovací kotel ATTACK DPX LAMBDA, za inovativnost a efektivnost. Kotel ATTACK SLX LAMBDA získal na výstavě MCE Miláno 2016 ocenění za inovaci, účinnost a ekologii.
Kotel na dřevo ATTACK DPX LAMBDA dostal v roce 2010, 2011, 2012 kromě jiných i ocenění na najvýznamnějších slovenských a českých výstavách (AQUA-THERM Nitra, SHK Brno a AQUA-THERM Praha).
Kotel na pelety ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC PLUS získal celkem 3 zlaté medaile a plakety za vysokou variabilitu a efektivní řešení temperování při výpadku hlavního paliva a to na mezinárodním odborném veletrhu CONECO-RACIOENERGIA- CLIMATHERM 2008 a 2009 v Bratislavě Zlatou plaketu a na výstavě AQUATHERM Nitra 2009 Zlatou medaili.
Kombinovaný kotel ATTACK WOOD&PELLET  získal ocenění odborné poroty v rámci  5-tého veletrhu vytápění a alternativních zdrojů energie FOR THERM 2014 cenu GRAND PRIX
Plynové kotle získali na výstavách AQUATHERM Nitra a RACIOENERGIA čestná uznání a více násobně zlaté medaile. Tepelné čerpadlo ATTACK Inverter R32 získalo na výstavě Aquatherm Nitra 2023 čestné uznání za slovenský výrobek 2023.

Z technického hlediska mají naše kotle na biomasu vysokou účinnost až 92%, nízkou teplotu spalin s efektivnějším spalovacím procesem. Podle platné evropské normy EN303-5, která klasifikuje kotle na tuhá paliva podle účinnosti a tvorby emisí do jednotlivých tříd, kotel ATTACK DPX (verze LAMBDA) dosahuje v nejlepší třídě podle této normy více jak 25 násobně nižší koncentraci škodlivých emisí CO spalin, než je její povolený limit!

Galerie ocenění

Výstavy, rozvoj a inovace

Společnost ATTACK, s.r.o se pravidelně účastní výstav po celém světě. Například (MCE Milano, AQUATHERM Nitra, Frankfurt a další..) kam přináší inovativnost svých výrobků. Ocenění kotlů různého druhu paliva a vlastností získává na mnoha výstavách ocenění nebo čestná uznání. Naše inovativnost se týká nejen rozvoje tepelné techniky ale i rozvoje kraje ve kterém společnost působí.

Galerie výstav a ocenění

Videa z výstav

Výstava Aquatherm Nitra 2023

Certifikáty

Produkty společnosti ATTACK, s.r.o. dosahují hodnoty nejlepších evropských produktů. Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 pro výrobu kotlů a všechny naše výrobky jsou schválené a odzkoušené CE a GOST certifikáty.

Aktuálny certifikát kvality ISO 9001
(Certifkát) je na stiahnutie v PDF formáte (790KB)