Péče o naše zákazníky je naší prioritou

servisna pomoc ATTACK

Odborně provedená instalace a pohotová servisní pomoc je mimořádně důležitá

Společnost ATTACK chce poskytovat kvalitní vzdělávání svých produktů a příslušenství. Vzdělávání servisních partnerů ve vlastním školícím centru je tak pro nás velmi důležité. Naše servisní síť má více než 300 montážních partnerů po celém Česku, kteří jsou připraveni poskytovat profesionální služby našim zákazníkům. Každý rok připravujeme kvalitní školení s cílem naučit servisní partnery nové a inovativní prvky v tepelné technice.

servisna pomoc vykurovania

Moderní detailní prezentace

První část odborného vzdělávání věnujeme právě představení produktům, které jsou během školení prezentovány moderními 3D vizualizacemi. V teoretické části se tak podrobně představují produkty a jejich funkcionalita. Naši servisní partneři si tak mohou udělat přesný obraz o tom, jak zařízení funguje.

Nejdůležitější je praktická část

V praktické části, lze produkty vyzkoušet a nastavit přímo v provozu. Důležité pro nás, je vysvětlit správný postup instalace a zapojení díky čemuž se předejde vznikům možných instalačních problémů.

Moderní propojení technologií s tepelnými čerpadly

Připojením tepelného čerpadla k internetu dokáží naši servisní partneři diagnostikovat zařízení a v případě potřeby zajistit vzdálenou pomoc.

servisna pomoc vykurovania ATTACK
Mobilna aplikacia attack heating

Kotle na biomasu, plyn a elektřinu

U kotlů na biomasu je nejdůležitější správná instalace a zapojení kotle ke komínu, tak aby byl zajištěn jejich bezproblémový provoz. Důležité je vysvětlení funkcí správného nastavení provozních parametrů při různých modifikacích.
U moderních kondenzačních kotlů s vysokou modulací výkonu až 1:10 se klade důraz kromě správné instalace také na správnou konfiguraci řídicí jednotky.

attack skoliace centrum kotly

Servisná pomoc k našim zákazníkom

Naše oddělení technické podpory poskytuje po celý rok profesionální podporu našim servisním partnerům. Neváhejte položit dotazy našim servisním partnerům nebo nám prostřednictvím sociálních sítí nebo emailu: support@attack.sk
Pro správu tepelného zařízení nebo nové instalace si můžete vybrat servisního partnera i na základě referencí zapojení tepelných zařízení. Naši servisní partneři vám také dokáží pomoci s programem nová zelená úsporam kde můžete získat dotaci až do výše 100 000 Kč.

servisna pomoc ATTACK
Servisna podpora ATTACK partneri
Najděte si servisního partnera

Jak probíhá školení servisních partnerů? Podívejte se na video

Školení servisních partnerů ve vlastním školícím centru ATTACK

Věříme, že jsme Vám pomohli se zorientovat v dané problematice. Připravujeme pro vás další článek z oblasti vytápění a výběru správného zařízení a jeho příslušenství. Nenechte si ujít další článek, přihlaste se k odběru novinek.